• O firmie

    Eco Clarity to firma oferująca profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie prac porządkowych, koszenia trawników oraz odśnieżania parkingów.

    Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem sklepów, magazynów, galerii handlowych oraz wszelkich obiektów użyteczności publicznej. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży.

    Wiecej...

O firmie

W codziennej pracy kładziemy szczególny nacisk na zdobywanie zaufania i pełnego zadowolenia naszych Klientów.

O sukcesie naszej firmy świadczy wykwalifikowany i odpowiednio przeszkolony personel, który dokłada największych starań, aby zapewnić porządek i ład w Państwa miejscach pracy. Wszyscy pracownicy posiadają firmowe ubrania oraz identyfikatory osobowe. Wyposażeni są w niezbędne środki chemiczne, materiały pomocnicze oraz wszelkie urządzenia czyszczące, charakteryzujące się najwyższą jakością i niezawodnością działania.

To, co w głównej mierze wyróżnia naszą firmę, to przede wszystkim dostosowywanie oferty do aktualnie panujących wymogów rynkowych oraz indywidualnych potrzeb Klientów. Świadczymy usługi w najbardziej dogodnych dla Państwa godzinach, nie zakłócając tym samym pracy oraz procesu funkcjonowania firmy.

Wszystkie usługi wykonywane na terenie danego obiektu są kontrolowane przez kompetentnych i doświadczonych kierowników, którzy dbają o najlepszą organizację pracy. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu znanych i renomowanych firm. Wszystkie usługi dostosowywane są zarówno do Państwa potrzeb, jak i do charakteru obiektu, w którym rozpoczynamy pracę.

Z usług firmy Eco Clarity korzystamy od dwóch lat. W trakcie dwuletniej współpracy pracownicy firmy EcoClarity za każdym razem wywiązali się z powierzonych im zadań. Na uwagę zasługuje pełna dyspozycyjność oraz duża odpowiedzialność personelu. Z czystym sumieniem możemy polecić firmę EcoClarity jako solidnego i rzetelnego partnera.

Anna Olejnik
Intermarche Manager