Sprzątanie Powierzchni Biurowych -Szczecin - Pełny etat

Eco Clarity zatrudni pracownika serwisowego do utrzymywania czystości biura przy ulicy Piotra Skargi:

Oferujemy:

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 15:00 - 22:00,

- umowę o pracę po miesiącu okresu próbnego i atrakcyjne wynagrodzenie,

- zapewniamy strój roboczy oraz środki czystości.

Obowiązki:

- utrzymanie czystości powierzchni biurowych oraz toalet.

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w podobnej pracy,

- sumienność,

- uczciwość.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a podjęciem współpracy, skontaktuj się z nami poprzez stronę internetową

Prosimy o dopisanie do przekazywanego nam CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 j.t. z dnia 2016.06.28 ). Jednocześnie potwierdzam, że zgoda dotyczy przetwarzania moich danych w celach związanych z przeprowadzeniem obecnego i przyszłego procesu rekrutacji. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji w/w celów. Potwierdzam, że jestem świadomy, że każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane, możliwość ich poprawiania.”